O nás

Proč byste měli zavítat právě k nám

Jsme klasická restaurace s novým srdcem a klasickou kuchyní.

Naším cílem je spokojený host.

Naše restaurace nabízí až 50 míst k sezení. Velký salónek pro 40 hostů je vybaven zvukovou aparaturou, projekčním plátnem a projektorem. Ideální pro větší akce jako jsou svatební hostiny, větší rodinné oslavy, firemní večírky a školení, předváděcí akce atd.

V kuchyni pro Vás připravujeme pokrmy klasické české kuchyně, ale i moderní minutkové kuchyně. Vaříme jen z kvalitních surovin, které si sami vybíráme. Pokud je to jen trochu možné, odebíráme suroviny od lokálních dodavatelů a zemědělců. Přípravě pokrmů věnujeme veškerou péči, aby výsledek na talíři a hostův zážitek byl co nejlepší.

Na baru Vám nabídneme prvotřídní nápoje z celého světa. Rum z Čech, Jamajky, Filipín, Venezuely či Panamy.  Vodku z Ruska, Švédska. Tequilu z Mexika. České likéry Bartida nebo Žufánek. K jídlu Vám načepujeme Staropramen 11°, Extra chmelenou 12° nebo jiný pivní speciál regionálního Pardubického pivovaru ( Pernštejn Vilém 11°, Pardubický Taxis 14°, tmavý Pardubický Porter 19° ) či Ostravaru, kde  se pivo vaří tradičním způsobem v otevřených kádích. V nabídce najdete i domácí limonády a spoustu dalších nápojů.

V letních měsících je možnost venkovního posezení.

Příjímáme všechny tipy platebních karet.